Продукція

ДП «Добрянське лісове господарство» виробляє  значний асортимент лісоматеріалів. З цінами на продукцію обробленої і необробленої деревини ви можете ознайомитись на нашому сайті

Полювання

Наше лісогосподарське підприємство володіє не тільки лісовими , а й мисливськими угіддями. Тут ви можете  мандрувати з мисливською рушницею чи побувати на фотополюванні. Завітайте на «тихе полювання» з кошиком для грибів і ягід.

Екотуризм

Триденний екологічний тур «Подорож українським Поліссям», який пропонує ДП  «Добрянське лісове господарство», сьогодні торує шлях у Ріпкинському районі. Він включає три туристичні маршрути: «Добрянка історична», «Пам’ятки Добрянщини» та «Ріпкинськими просторами». Всі мандрівки розпочинаються… з готельного комплексу «Берізка»

ДП Добрянське лісове господарство вітає вас на своєму сайті !

Завжди, скрізь і всюди - хочу, можу і буду!

direktor_igРаді вітати вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності ДП «Добрянське лісове господарство».

Добрянський держлісгосп увійшов у нове століття міцним підприємством лісової галузі Чернігівщини.

Добра традиція головних життєстверджуючих правил господарювання передається серед добрянських лісівників із покоління в покоління і нині є надійним підмурівком у виробничих відносинах  бурхливого сьогодення. Кожен виробничник усвідомлює, що впевненість у завтрашньому дні та вагомі здобутки колективу — в наполегливій і сумлінній праці.

З особливою шанобливістю згадують у колективі тих людей, які залишили  помітний лісовий слід на ріпкинській землі.

…Старовинні добрянські ліси немов «підперезані» білоруськими. І ще сто років тому підпорядковувалися Могильовському лісовому управлінню Міністерства землеробства і державного майна Білорусії, яке регламентувало всю  лісогосподарську діяльність підвідомчих лісництв. Від лісництв неодмінно вимагалося  вправне виконання доведених завдань. А лісники користувалися повагою в суспільстві. Наприклад, за історичною довідкою 1902 року, в цей час до одержуваної ним  заробітної плати ще додавалося 3 десятини сінокосу та півдесятини орної землі. Лісник також безплатно забезпечувався паливною нормою та  мав 5 голів великої рогатої худоби. До того ж,  установлювалася і спеціальна службова форма, обов’язковим атрибутом якої був нагрудний мідний знак  з викарбуваним на ньому номером обходу.

У літописі добрянських лісівників  заслуговує на увагу і сторінка із «залізничною просікою». Наприкінці 20-х років ХХ ст. в СРСР був прийнятий перший п’ятирічний план, за яким велося будівництво залізниці Новобілиця (передмістя Гомеля)-Прилуки. Тепер це залізничне сполучення називають Гомель-Чернігів. На кожному кілометрі залізничного полотна укладалося 1840 шпал, отож добрянські лісівники цим скористалися і запевняли:

«У зв’язку з проведенням залізниці Новобілиця-Прилуки прибутковість підвищиться на 15-20%»…

Нині у структурі Добрянського лісогосподарського підприємства 7 лісництв, 2 потужні нижні склади, транспортний цех та об’єкти соціальної сфери.

Сьогодні в кожному куточку Чернігівщини знають футбольний клуб «Полісся» з Добрянки, якому вже 20 років. Упродовж цього часу місцевих спортсменів словом і ділом підтримує місцевий держлісгосп.

І молода лісівнича зміна на радість досвідченим працівникам підприємства підростає в селищі.

Та  головним напрямом роботи колективу держлісгоспу було і залишається  вирощування  нового лісу.

…А час на місці не стоїть — пролітає  стрімко   і диктує нові вимоги. У сьогоднішньому життєвому вирі все більшої популярності набуває екологічний туризм. Отож  Добрянський держлісгосп започаткував на Чернігівщині чудову справу — розробив триденний екологічний тур «Подорож українським Поліссям». Він включає три маршрути: «Добрянка історична», «Пам’ятки Добрянщини» та «Ріпкинськими просторами».

До послуг туристів  — затишний готельний будинок, у якому можна зупинитися з сім’єю чи друзями будь-якої пори року: засніженої зими, запашних весни і літа, золотої осені. І насолодитися спілкуванням з отчим краєм, вирушаючи у захоплюючі мандрівки минувшиною (в Добрянці є церква старовірів,  ще збереглися купецькі будинки, хороший приватний музей Сергія Коноваленка) чи стежками непізнаного світу рідної природи. Побувати на Голубих озерах, відвідати садибу Софії Русової в Олешні, ознайомитися з мистецтвом тамтешніх гончарів, посидіти біля багаття на березі річки, помилуватися вранішньою зорею  на старовинному озері Волкобродівка з його білими лебедями — це прекрасний відпочинок, який додає сил і збагачує духовно…

Запрошуємо вас побувати в гостинних добрянських лісах!

 Іван Горохівський,

директор ДП «Добрянське лісове господарство»,

заслужений працівник лісового господарства України

Більш детальну інформацію про наше підприємство можна дізнатися тут

Нове на сайті

Добрянське лісове господарство

Записів на сайті: 299

Залишено коментарів: 3

Турбота про працівників — запорука ефективності виробництва

Делегати трудових підрозділів – Добрянського, Комарівського, Олександрівського, Олешнянського, Ріпкинського і Чудівського лісництв, Добрянського і Олешнянського нижніх...

Далее »

Володимир Бондар розповів про удосконалення нормативної бази лісового господарства

Під час виїзного засідання аграрного Комітету Верховної Ради України, яке відбулося 13 лютого у Львові, заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар...

Далее »
Вгору
© 2018    Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки за наявності активного посилання   //   Дизайн: GoodwinPress  //    Войти