Основні результати моніторингу в ДП «Добрянське лісове господарство»

Державне агентство лісових ресурсів України

Чернігівське обласне управління лісового та мисливського господарства

Державне підприємство «Добрянське лісове господарство»

 

 

Основні результати моніторингу в

ДП «Добрянське лісове господарство»

 

 1. Обсяги всіх видів заготовленої лісової продукції

Підприємством в 2015 році від усіх видів рубок було заготовлено 124153 м3 ліквідної деревини, в тому числі на рубках головного користування заготовлено 103100 м3, на рубках пов’язаних та непов’язаних з веденням лісового господарства 21053 м3.

 1. Відсоток використання поточного приросту

Відсоток використання поточного приросту по підприємству становить 69,7%.

 

 1. Площі лісовідновлення і лісорозведення

Відтворення лісів в 2015 році підприємством проведено на площі 396,7 га, що становить 152,6% річного завдання. Основною лісоутворюючою породою являється сосна звичайна.

 1. Дані про стан лісів

Лісовий фонд ДП «Добрянське лісове господарство» знаходиться в задовільному стані. Лісогосподарська діяльність ведеться на основі базового лісовпорядкування та коригується враховуючи непереривне лісовпорядкування. Всі рубки проводяться відповідно до чинного законодавства та затвердженої розрахункової лісосіки

 1. Результати екологічних та соціальних наслідків лісозаготівель та інших лісогосподарських заходів

Проведені лісогосподарські заходи в 2015 році мали незначний екологічний вплив на навколишнє природне середовище. Всі заходи з пом’якшення того чи іншого впливу були виконані, на всіх ділянках суцільних зрубів створено лісові культури. Негативні соціальні наслідки лісозаготівель та інших лісогосподарських робіт відсутні.

 1. Витрати, продуктивність і ефективність ведення лісового господарства

Загалом в 2015 році на ведення лісового господарства підприємством було витрачено 10 млн. 173,1 тис. грн.. Обсяг реалізованої продукції склав 93596,0 тис. грн.. продуктивність праці склала 321635 грн.

 1. Моніторинг стану ОЦЗЛ та ефективності проведених в них заходів.

Стан ОЦЗЛ можна оцінити, як задовільний. В 2015 році ніяких господарських заходів на даних територіях не проводилось. Підприємство займається їх охороною та наглядом.

 

Примітки:

 1. Цей перелік не є остаточним і може змінюватися в залежності від побажань підприємства і рекомендацій чи зауважень аудиторів.
 2. «Основні результати моніторингу в ДП «………… ЛГ» є окремим коротким документом, надрукованим на принтері або типографським способом або розміщеним на сайті підприємства.
 3. Документ має бути доступним для відвідувачів, його можна вільно отримати в канцелярії або приймальні підприємства та в лісництвах. Всім зацікавленим сторонам копії цих документів надсилаються поштою за їхньою вимогою.
 4. Документ можна об’єднати із доступним для громадськості коротким документом з основними положеннями плану ведення господарства, який потрібен згідно Критерію 7.4.
Залишити свій коментар

Вгору
© 2021    Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки за наявності активного посилання   //    Увійти