Підготовка до пожежонебезпечного періоду в ДП «Добрянське лісове господарство» вже проведена

З квітня місяця, після того, як розтанув сніг, в лісах України настає період, коли різко зростає небезпека виникнення лісових пожеж.

 

В ДП «Добрянське лісове господарство» вже проведена підготовка до пожежонебезпечного періоду. Комісією лісгоспу була проведена перевірка готовності лісових пожежних станцій і лісництв до пожежонебезпечного періоду, про що складені відповідні акти. Закінчуються роботи по влаштуванню та догляду за мінералізованими смугами, закриття доріг у лісових масивах, встановлення наглядної агітації. Камери відеоспостереження встановлені в 6 лісництвах лісгоспу, що дає змогу тримати в полі зору всю територію Добрянського лісгоспу. Пункти зосередження пожежного інвентарю укомплектовані згідно з нормативами.

 

Зараз уся техніка перебуває у повній готовності, а лісівниками ведеться чергування, аби в разі виникнення лісової пожежі вчасно її ліквідувати та не допустити поширення загоряння на великі площі.

 

Лісівники в черговий раз закликають бути обачними з вогнем у лісовій місцевості, аби не спричинити справжнє стихійне лихо.

 

Шановні жителі району! Будьте уважними та обережними, не допускайте, аби ваші дії стали наслідком екологічної катастрофи!

 

У разі виникнення пожежі лісівники просять негайно повідомляти про це за телефоном 101 або черговому лісгоспу: 241-45258.

 

За інформацією ДП «Добрянське лісове господарство»

 

Залишити свій коментар

Вгору
© 2019    Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки за наявності активного посилання   //    Войти