З нагоди Дня працівника лісу

 

Наказом Державного агентства лісових ресурсів України від 02.08.2019 р. № 405-К відомчими заохочувальними відзнаками ДАЛРУ нагороджено кращих працівників лісової галузі Чернігівщини до професійного свята – Дня працівника лісу.

 

Нагрудним знаком
«Відмінник лісового господарства України»:

КИЧЕНКА В’яче­слава Сергійовича, головного інженера державного підприємства «Добрянське лісове господарство»;
СИТНИКА Сергія Миколайовича, лісничого Моровського лісництва державного підприємства «Остерське лісове господарство».

Нагрудним знаком
«За бездоганну службу в державній лісовій охороні»:

КУЛІША Віталія Дмитровича, мисливствознавця державного підприємства «Борзнянське лісове господарство»;
НЕСТЕРЕНКА Ген­надія Петровича, помічника лісни­чого Моло­жав­сь­кого лісництва державного підприємства «Городнянське лісове госпо­дарство»;
БАРДАКОВА Володимира Івановича, майстра лісу Перелюбського лісництва державного підприємства «Холминське лісове господарство»;
ОВЧИННИКА Юрія Івановича, майстра лісу Понорницького лісництва державного підприємства «Холминське лісове господарство».

Почесною грамотою
Державного агентства лісових ресурсів України:

ДРЮКА Сергія Васильовича, інженера лісового господарства державного підприємства «Борзнянське лісове господарство»;
ЛОКТЯ Миколу Івановича, заточувальника дерево­обробного обладнання державного підприємства «Борзнянське лісове господарство»;
МАКІЄНКА Миколу Миколайовича, водія на вивезенні лісу державного підприємства «Городнянське лісове господарство»;
МОЛОЧКА Олександра Васильовича, тракториста трелювального трактора Городнянського лісництва державного підприємства «Городнянське лісове господарство»;
НЕСТЕРЕНКА Юрія Миколайовича, водія автотранспортного засобу на вивезенні лісу державного підприємства «Добрянське лісове господарство»;
КМІНА Володимира Дмитровича, майстра лісу Андрониківського лісництва державного підприємства «Корюківське лісове господарство»;
КЛИЖКА Петра Володимировича, тракториста Задеснянського лісниц­тва державного підприємства «Новгород-Сіверське лісове господарство»;
НОВОДАРОВА Івана Олександровича, старшого майстра лісу Моровського лісництва державного підприємства «Остерське лісове господарство»;
НЕШТУ Олексія Петровича, лісника Прилуцького лісництва державного підприємства «Прилуцьке лісове господарство»;
ТИМОЩЕНКА Валерія Миколайовича, інженера із застосування комп’ютерів державного підприємства «Семенівське лісове господарство»;
ІСАКОВА Віталія Миколайовича, майстра лісу Гутянського лісництва державного підприємства «Холминське лісове господарство»;
ЛЕПЕХУ Валерія Миколайовича, водія автомобіля на вивезенні лісу державного підприємства «Холминське лісове господарство»;
СЕЧЕВИЦЮ Тетяну Миколаївну, головного бухгалтера державного підприємства «Чернігівське лісове господарство»;
КАРАНДУ Ларису Олексіївну, начальника відділу-головного бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та звітності Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Подякою Голови
Державного агентства лісових ресурсів України:

АВДІЄНКА Анатолія Вікторовича, бухгалтера нижнього складу державного підприємства «Городнянське лісове господарство»;
ЗАЙЦЯ Сергія Михайловича, головного лісничого державного підприємства «Городнянське лісове господарство»;
ФАСТЕНКОВА Віктора Сергійовича, механіка з ремонту обладнання державного підприємства «Добрянське лісове господарство»;
ТРЕТЯКА Андрія Сергійовича, майстра лісу Новояриловицького лісництва державного підприємства «Добрянське лісове господарство»;
ШАПОВАЛА Олександра Анатолійовича, вальника лісу Новоборовицького лісництва державного підприємства «Корюківське лісове господарство»;
МАМОНТА Миколу Степановича, машиніста крана нижньоскладського комплексу державного підприємства «Новгород-Сіверське лісове господарство»;
ДЯТЛА Володимира Васильовича, майстра лісу Іржавського лісництва державного підприємства «Ніжинське лісове господарство»;
ТКАЧЕНКА Петра Петровича, лісничого Олишівського лісництва державного підприємства «Остерське лісове господарство»;
ГАРТУНА Віктора Миколайовича, майстра навантажувально-розвантажувальних робіт Ічнянського нижнього складу державного підприємства «Прилуцьке лісове господарство»;
ПОЛТОРАЦЬКОГО Дмитра Олександровича, головного механіка державного підприємства «Семенівське лісове господарство»;
ОЛІЙНИКА Володимира Борисовича, тракториста на трелюванні та вивезенні лісу Сосницького лісництва державного підприємства «Холминське лісове господарство»;
КРАВЧЕНКА Юрія Павловича, майстра на лісозаготівельних роботах Рейментарівського лісництва державного підприємства «Холминське лісове господарство»;
КРИВОПУСКА Володимира Володимировича, тракториста Любецького лісництва державного підприємства «Чернігівське лісове господарство».

Залишити свій коментар

Вгору
© 2019    Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки за наявності активного посилання   //    Войти