Всеукраїнський тиждень права в ДП «Добрянське лісове господарство»

10 грудня людство відзначає Міжнародний день прав людини. Свято засноване 4 грудня 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН. Крім того, в Україні щороку на честь проголошення у 1948 року Генеральною Асамблеєю ООН Загальної декларації прав людини проводиться Всеукраїнський тиждень права, який має на меті запровадження високих правових стандартів, підвищення рівня правової освіти та правової культури громадян, а також створення сильної демократичної та правової держави.

12 грудня для колективу ДП «Добрянське лісове господарство» було проведено бесіду «Права людини». Обговорили питання реалізації та захисту прав людини, у тому числі соціально незахищених верств населення, учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей, внутрішньо переміщених осіб та постраждалих унаслідок зазначеної операції, які мають право на безоплатну правову допомогу, а саме: надання безоплатної первинної правової допомоги спеціалізованими установами, послуги адвоката, іншого фахівця у відповідній галузі права чи юридичної особи приватного права, з якою укладено договір про надання первинної правової допомоги, що зобов’язані надавати високоякісну допомогу в обсязі та строки, визначені договором, а також іншими суб’єктами.

В обговоренні цих важливих питань взяли участь працівники підприємства, учасники антитерористичної операції на Сході України. Серед них: помічник лісничого Олег Самозвон, майстри лісу В’ячеслав Аношенко та Сергій Петриченко, стропальники Іван Вежичанін і Олександр Щербина, верстатники Юрій Кулик, Олександр Чучвага, Володимир Кривошей, навальники-штабелювальники Сергій Отрошко, Юрій Ржанський, заточувальник інструменту Сергій Павлецов, електрик Іван Радченко. Під час бесіди вони обмінялися досвідом та отримали відповіді на актуальні питання у сфері захисту своїх прав.

 

Олена Котляр, юрисконсульт ДП «Добрянське лісове господарство»

Залишити свій коментар

Пошук
Останні коментарі
Календар
Июль 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Погода
Вгору
© 2020    Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки за наявності активного посилання   //    Войти