З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ЛІСУ!

Шановні колеги, працівники та ветерани лісового господарства ДП «Добрянське лісове господарство»!

 

Прийміть в цей чудовий осінній день найщиріші слова вітання з професійним святом. Хай він для Вас, як і інші дні, буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу.

 

Наша робота — одна з найважливіших на Землі.  Німецький письменник-класик Фрідріх Шіллер якось сказав:  «Слово героя і поета порівняно з заслугами лісівників блідне, скромна праця лісівників створює щастя наступних поколінь». І дійсно, хто вибрав цей фах – то на все життя. Результати праці лісівників бачать їх нащадки. Ліси для України – безцінний Божий дар, особливе багатство, яке ми покликані зберегти і примножити.

Щоденна праця в усі пори року за будь-якої погоди забезпечує екологічну безпеку людей та гармонійну взаємодію суспільства і природи. Спрямовуючи зусилля на зміцнення лісового фонду України, лісівники роблять вагомий внесок у захист земельних угідь та поліпшення стану довкілля, забезпечують потреби суспільства у різноманітній лісовій продукції.

У ці нелегкі для галузі часи діяльність нашого колективу має особливе значення. Нині перед лісівниками стоїть низка надважливих завдань. Нам належить і надалі збільшувати лісистість території країни, оберігати екологічну привабливість лісів, продовжувати запроваджувати сучасні методи ведення лісового господарства, використання лісових ресурсів та корисних властивостей лісу, боротися із самовільними вирубками, пожежами та шкідниками.

Сподіваюсь, що наша важка наполеглива праця щодо збереження, невиснажливого використання та відтворення лісів України буде взірцем для всіх інших країн Європи і світу.

Дякую вам за невтомність і самовідданість, щиро бажаю щастя, добра та достатку. Нехай свято принесе у ваші родини здоров’я та добробут. Хай доля усміхнеться вам щасливими сонячними і теплими днями, а ваші добрі справи відгукнуться в серцях людей повагою і добрими словами.

 

 

Директор ДП «Добрянське лісове господарство»,

заслужений працівник лісового господарства України,

Іван Горохівський

 

Залишити свій коментар

Пошук
Останні коментарі
Календар
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Погода
Вгору
© 2021    Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки за наявності активного посилання   //    Увійти